Ja Jestem

„Ja Jestem” to wyjątkowy film o Jezusie Chrystusie w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii. Zdjęcia do tego obrazu robione były na pięciu kontynentach. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc,
a głosu użyczył Marcin Dorociński. Tytuł dokumentu, którego główną postacią jest Jezus Chrystus,
w postaciach Chleba i Wina, brzmi „JA JESTEM”, bo to w Najświętszym Sakramencie Jezus Chrystus jest namacalnie obecny cały czas wśród nas.

To film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Pokazuje kim Jest, jaki Jest, o czym myśli, co jest dla niego ważne. Pan Jezus wyjaśnia dlaczego Jest obecny w Hostii, w tym kawałku chleba, podpowiada jak można go spotkać.

To nasz najważniejszy film. Jezus chce być Bogiem z nami, a nie zamkniętym więźniem tabernakulum. Wystarczy – odczuliśmy to bardzo mocno w czasie realizacji filmu – otworzyć Jezusowi drzwi kościoła. Wszędzie tam, gdzie wypuścimy Go na ulice, dokonuje się rewolucja.
Tysiące osób widziało już ten film i mówiło, że czuli jakby Bóg do nich mówił, że od teraz żadna Msza Święta, żadna adoracja, nigdy już nie będzie taka sama.

  • Produkcja: Mikael dla WKM „Gość Niedzielny” Muzyka: Michał Lorenc Narracja: Marcin Dorociński Scenariusz: Maciej Bodasiński, Lech Dokowicz Zdjęcia: Maciej Bodasiński, Lech Dokowicz Montaż: Agnieszka Bojanowska
  • Rok produkcji: 2012
  • Czas trwania: 82 Minut(y)
  • Format: HD PAL Kolor 16/9
  • Dźwięk: Dolby Digital Stereo 2.0 i Dolby Digital Surround 5.0
  • Język: Polski

Możliwość komentowania jest wyłączona.